O kompanii

Premierowa kolekcja marki By Insomnia pojawiła się jesienią 2011 roku. Została entuzjastycznie przyjęta przez kobiety doceniające fasony zgodne z trendami ale jednocześnie pozwalające czuć się swobodnie i komfortowo. Autorki kolekcji: Natalia Pstrokońska i Marlena Niestryjewska są przyjaciółkami, którym bliska jest skandynawska prostota i estetyka.

Tkaniny, produkowane w krótkich, dedykowanych partiach, to najwyższej jakości stuprocentowe bawełny pochodzące wyłącznie od polskich, renomowanych producentów. Jakość szycia w poznańskiej, wielopokoleniowej firmie krawieckiej doceniana jest przez grono wiernych klientek, wśród których znajdują się znane nazwiska z kręgu kultury i mediów.

„Jakość pamięta się dłużej niż cenę" - to ulubione zdanie projektantek dla określenia kolejnych kolekcji. Natomiast jedna z klientek użyła określenia: „Moda wygodna jak marzenie..."

By Insomnia to proste modele spodni, T-shirtów, sukienek i spódnic. W tych ubraniach komfortowo ale równocześnie stylowo czują się zarówno młode dziewczyny jak i dojrzałe, aktywne kobiety. Każda kolejna kolekcja przynosi nowe modele, natomiast te najbardziej przebojowe wznawiane są w nowej kolorystyce. By Insomnia dostępna jest w kilkunastu sklepach na terenie całej Polski oraz w sprzedaży online. http://byinsomnia.com/strona/o-nas

 
 

Osoba kontaktowa

Kontakty

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "NATALIA"
(główne biuro)

Polska, Mazowieckie, Warszawa, Pandy, dom 6
  • +48 (51) 26194XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create